Kultúraonline logo
facebook twitter RSS

INGYEN gyerekjegy az ajándék a nyugdíjasoknak az őszi szünetben!

2020.10.28 Kovács Gergely

INGYEN gyerekjegy az ajándék a nyugdíjasoknak az őszi szünetben!

Ajándék jegyet kapnak a nyugdíjasok az őszi szünetben a legendás kiállításra.

Javában tart az őszi szünet.

Ne feledjétek, hogy november 4-ig minden megvásárolt nyugdíjas jegy mellé egy gyermek jegyet ajándékba kaptok. (6-14 éves korig)

Több gyermek esetén, a további gyermek belépőjegyeket külön meg kell váltani.

A fáraó Magyarországra érkezett a belvárosi Komplexben. Fedezd fel a sírkamrát! Tekintsd meg a fáraó sírjának és kincseinek bámulatos rekonstrukcióját. A kiállításon minden látogatónk ingyenes audioguide-ot kap. Fedezd fel a fáraó sírkamráját úgy, ahogy annak idején Howard Carter látta először. 

A kiállítás 2021 januárjáig újra látogatható! Jegyvásárlás ide kattintva!

2019 november elején Budapestre érkezett a világon, kategóriájában első helyen emlegetett régészeti rekonstrukciós kiállítás, a Tutanhamon - Rejtélye és Kincsei.

„Gyönyörű dolgokat látok!” – kiáltott fel a brit régész Howard Carter, miközben egy kis lyukon keresztül gyertyával bevilágított a fáraó sírjának előkamrájába. A több mint 3000 éve halott fáraót

5 évig kutatták a Királyok völgyében eredménytelenül, és már majdnem feladták a keresést, mikor Mr. Carter olyan régészeti felfedezést tett, aminek a mai napig nincsen párja. Egy teljes egészében sértetlen fáraó sírkamrájára lelt az összes kincsével együtt.



Majdnem 100 évvel a szenzációs feltárás után, a Tutanhamon – Rejtélye és kincsei kiállítás egyedi módon mutatja be az felfedezés történetét. 2000 nm2-en több, mint 1000 kiállítási tárgy, grafika, videók, és ingyenes audioguide várja a látogatókat egy olyan kiállításon, amit már több mint

6 millióan néztek meg, miközben bejárta Zürichet, Dublint, Brüsszelt, Madridot, Szöult és Párizst.

„Most először Tutanhamon sírjának felfedezése óta, ez az a kiállítás, ami lehetővé teszi az emberek számára, hogy újra felfedezzék a kincseket és a temetkezési tárgyakat olyan elrendezésben, ahogyan azokra rátaláltak 1922-ben.” (Dr Wilfried Seipel, egyiptológus és a Bécsi Szépművészeti múzeum volt igazgatója)



Éld át a rejtélyek és a kincsek feltárásának pillanatát úgy, ahogy Howard Carter és kollégáin kívül csak nagyon kevés kiváltságos ember számára adatott meg!

• István, a király az Operettszínházban - Jegyek itt!
• A Szépség és a Szörnyeteg 2023-ban az Operettszínházban - Jegyek itt!




Ez is érdekelhet

 

CSATLAKOZZ HOZZÁNK


Neked ajánljuk
LEGÚJABB VIDEÓK
Játék
HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha feliratkozol hetente elküldjük neked a legfrissebb cikkeket.

Neved*:
E-mail címed*:
 

EZT OLVASTAD

Médiaajánlat   Impresszum - kontakt   Adatvédelem   © Minden jog fenntartva - KultúraOnline.hu 2011-2024