Kultúraonline logo
facebook twitter RSS

Jazzfőváros 2021-ben Kecskeméten - Jegyek és fellépők itt!

2021.06.01 kovacsad

Jazzfőváros 2021-ben Kecskeméten - Jegyek és fellépők itt!

V. JAZZFŐVÁROS 2021. augusztus 5-8. között Kecskeméten. Az idei műsor már elérhető lentebb! Jegyek és bérletek itt!

V. JAZZFŐVÁROS 2021. augusztus 5-8. között Kecskeméten. Az idei műsor már elérhető lentebb!

Napijegyek és bérletek ide kattintva vásárolhatóak!

Fellépők:

SZÓLISTÁK (külföldiek): Antoine Trommelen (Hollandia) – szaxofon / Eddie Metz Jr. (USA) – dob / Francesca Leone (Olaszország) – ének / Nobuo Watanabe (Japán) – zongora / Stefan Rey (Németország)  – bőgő / Uwe Rössler (Németország) – zongora


SZÓLISTÁK (magyarok): Bolba Éva – ének / Bényei Tamás – trombita / Bundzik István – zongora / Cseh Balázs – dob / Dániel Balázs – zongora / Falusi Mariann – ének / Gyárfás István – gitár / Korb Attila – trombita, harsona, basszusszaxofon / Kovács Tamás – harsona / Mátrai Zoltán – klarinét, szaxofon / Nagy Iván – zongora / Szalóky Béla – trombita, harsona / Szőke Nikoletta – ének / Tóth Vera – ének


ZENEKAROK (külföldiek): The Delta Bastards (Uruguay & Kanada) / Festival All Stars (int.) / Francesca Leone Quartet (Olaszország) / Prohibition Orchestra (Ausztria) / Prohibition Stompers (Ausztria) / Three O Trommelen Plus Three (Hollandia)


ZENEKAROK (magyarok): Árpi Show / Benkó Dixieland Band / Bohém Ragtime Jazz Band / Bohém Trió / Bosch Budapest Big Band / Budapest Jazz Orchestra / Candy Men / Grunting Pigs / Hot Jazz Band / Jumping Matt & his Combo / Kecskemét Jazz Orchestra / Kőrösi Szürkeverebek Jazzbandája / Leslie Fodor Swing Unit / Miskolc Dixieland Band / Papp Brothers / Penge Benge Jazz Band / Side by Side / Swinging Quartet  Szőke Nikoletta Quartet / Tom White Acoustic / Valami Swing

 

Fesztiválkarszalaggal a strand ingyenesen használható!

 

PROGRAM

 

Augusztus 5. csütörtök (nulladik nap) 18.00-23.00

INGYENES

 

NAGYSÁTOR:

18.00 swingtánctanítás kezdőknek / swing dance lesson for beginners

19.00 FUTURE GENERATION 1: Ittzés Márton 6 éves (dob)

19.30 Jazz Camp All Stars (H)

20.45 Árpi Show (H)

22.00 Swing DJ

 

Augusztus 6. péntek (első nap) 16.00-02.00

 

NAGYSZÍNPAD:

18.00-19.00 Jumpin' Matt & his Combo (H)

20.00-21.00 Hot Jazz Band: Papa Fleigh Memorial Band (H)

22.00-23.00 Tóth Vera & Budapest Jazz Orchestra (H)

 

CARGOPORT SZÍNPAD:

16.00-16.30 Bohém Trió (H)

17.00-18.00 Leslie Fodor Swing Unit (H)

19.00-20.00 Kőrösi Szürkeverebek Jazzbandája (H)

21.00-22.00 Penge Benge Jazz Band (H)

 

NAGYSÁTOR:

23.30-0.30 Festival All Stars (INT): Bényei Tamás (H) tp, Kovács Tamás (H) tb, Mátrai Zoltán (H) cl/ts,

Uwe Rössler (D) p, Tijn Trommelen (NL) g, Korb Attila (H) bs, Cseh Balázs (H) dr

0.30-2.00 jam session

 

KISSÁTOR:

16.15-17.15 FUTURE GENERATION 2: Swinging Quartet (H)

17.15-18.15: Side By Side (H) & Eddie Metz Jr. (USA)

 

DOMB BEACH JAZZ LOUNGE:

19.30-20.30 Candy Men (H)

21.15-22.15 Three O Trommelen (NL) & Stefan Rey (D)

23.00-24.00 Grunting Pigs (H)

 

Augusztus 7. szombat (második nap) 11.00-02.00

 

NAGYSZÍNPAD:

18.00-19.00 Three O Trommelen Plus Three (NL/D/USA)

20.00-21.00 Prohibited Orchestra (A)

22.00-23.00 Bohém Ragtime Jazz Band (H)

 

CARGOPORT SZÍNPAD:

12.00-13.00 Miskolc Dixieland Band (H)

17.00-18.00 Szőke Nikoletta Swing Project (H)

19.00-20.00 Francesca Leone Quartet (I)

21.00-22.00 Benkó Dixieland Band (H)

 

NAGYSÁTOR:

13.00-14.00 FUTURE GENERATION 3: Papp Brothers (INT): Papp Márton (H) as,

Papp Mátyás (H) tp/tb, Korb Attila (H) p, Gyárfás István (H) g, Stefan Rey (D) sb, Falusi Alfréd (H) dr

14.00-15.00 Tom White Acoustic (H)

15.00-16.00 Prohibited Stompers (A)

16.00-17.00 Kecskemét Jazz Orchestra (H)

23.30-0.30 Festival All Stars (INT): Korb Attila (H) tp/tb, Szalóky Béla (H) tb/tp, Antoine Trommelen (NL) cl/ts,

Nobuo Watanabe (JP) p, Gyárfás István (H) g, Stefan Rey (D) sb, Eddie Metz Jr. (USA) dr

0.30-2.00 jam session

 

KISSÁTOR:

11.30-12.30 Delta Bastards (URU/CDN)

12.30-13.30 Uwe Rössler (D) & Eddie Metz Jr. (USA)

13.30-14.30 Nobuo Watanabe (JP)

14.30-15.30 Bundzik István (H)

15.30-16.30 Nagy Iván (H)

16.30-17.30 Dániel Balázs (H)

17.30-18.30 Gyárfás István (H) & Mátrai Zoltán (H)

 

DOMB BEACH JAZZ LOUNGE:

15.30-16.30 Tom White Acoustic (H)

19.30-20.30 Valami Swing (H)

21.15-22.15 Delta Bastards (URU/CDN)

23.00-24.00 Francesca Leone & Guido di Leone (I)

 

DECATHLON SPORTPARK:

11.00-12.00 Tom White Acoustic (H)

 

JAZZFŐVÁROS Futás (Domb):

10.30-11.15 Bohém marching band: Papp Mátyás tp, Mátrai Zoltán cl, Hegedüs Csaba bj, Korb Attila bs, Falusi Alfréd dr

 

Augusztus 8. vasárnap (harmadik nap) 10.30-16.00

 

NAGYSZÍNPAD:

11.00-12.00 Three O Trommelen Plus Three (NL/D/USA)

13.00-14.00 Francesca Leone Quartet (I)

15.00-16.00 Falusi Mariann & Bosch Budapest Big Band (H)

 

CARGOPORT SZÍNPAD:

10.30-11.00 Bohém Trió (H)

12.00-13.00 Delta Bastards (URU/CDN)

14.00-15.00 Prohibited Stompers (A)

 

KÍSÉRŐPROGRAMOK:

– JAZZFŐVÁROS futás

– Decathlon Sportpark

– Logall tájékozódási futás

– strand (nyitvatartás: 9.00-20.00): fesztiválkarszalaggal a strand ingyenesen használható

• Rock and Jazz Tóth Vera koncertje sztárokkal a Margitszigeti Szabadtéri ...




Ez is érdekelhet

 

CSATLAKOZZ HOZZÁNK


Neked ajánljuk
LEGÚJABB VIDEÓK
Játék
HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha feliratkozol hetente elküldjük neked a legfrissebb cikkeket.

Neved*:
E-mail címed*:
 

EZT OLVASTAD

Médiaajánlat   Impresszum - kontakt   Adatvédelem   © Minden jog fenntartva - KultúraOnline.hu 2011-2021